We wszystkich procedurach przetwarzania danych (np. zbieraniu, przetwarzaniu i przekazywaniu) postępujemy zgodnie z przepisami prawa. Dane niezbędne do transakcji biznesowej zostaną zapisane oraz do procesu składania zamówienia w zakresie niezbędnym dla zleconych przez nas usługodawców. W zakresie dozwolonym przez prawo i biorąc pod uwagę Państwa uzasadnione interesy, z wyłączeniem przesyłania lub wykorzystania, możemy przyczynić się do kontroli kredytowej i kredytowej w zakresie adresów zamówień i danych kredytowych innym grupowym firmom zajmującym się sprzedażą wysyłkową oraz kierować zapytania. W przypadku pierwszych zamówień na konto i sprzedaży ratalnej używamy oprócz innych danych kredytowych, a dane adresowe w celu oszacowania ryzyka braku płatności mogą nie być brane pod uwagę. Ponadto zbieramy i przetwarzamy dane adresowe i zamówienia dla naszych własnych celów marketingowych. Podawaj takie informacje wyłącznie do innych celów marketingowych, jeśli jest to dozwolone przez prawo. Notatka:

W każdej chwili możesz wykorzystywać, przetwarzać i przekazywać swoje dane osobowe w celach marketingowych, wysyłając nieformalne powiadomienie pocztą. Nie dotyczy to jednak danych niezbędnych do realizacji Twojego zamówienia. Po otrzymaniu Twojego sprzeciwu nie będziemy już wykorzystywać danych, których to dotyczy, do celów innych niż realizacja Twojego zamówienia, przetwarzanie i przesyłanie, a także zaprzestanie przesyłania Ci materiałów reklamowych, w tym naszych katalogów. Śledzenie sieci

Na tej stronie internetowej zbierane i przechowywane są w formie anatomicznej informacje o zachowaniu osób odwiedzających witrynę w celach marketingowych. Dane te są zapisywane na Twoim komputerze za pomocą tak zwanych plików tekstowych plików cookie i umożliwiają nam anonimową analizę zachowań związanych z przeglądaniem. Na przykład, z jakiego miasta pochodzi odwiedzający witrynę, z jakiego rodzaju przeglądarki i systemu operacyjnego korzystają odwiedzający witrynę oraz jakie strony odwiedził w witrynie. W żadnym przypadku uzyskane dane nie mogą być wykorzystywane do osobistej identyfikacji osób odwiedzających tę stronę. Zebrane dane służą wyłącznie do ulepszania oferty. W związku z tym wszystkie adresy IP zostaną skrócone, tak aby adresy IP były przetwarzane wyłącznie w formie anonimowej. Wszelkie inne wykorzystanie lub ujawnienie osobom trzecim.

Jeśli chcesz zaprzeczyć lub anulować swoje zaprzeczenie całkowicie anonimowej analizie Twoich nawyków surfowania, możesz dokonać tych ustawień tutaj. Osobiste rekomendacje.

Jeśli nie chcesz, aby Twoja historia zakupów była przechowywana w tych celach, możesz się z tym nie zgodzić. Należy pamiętać, że w tej przeglądarce rekomendacje dostosowane do Ciebie nie są już w stanie Ci zaoferować. Sprzeczność można zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie tutaj ponownie.

3-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w wysokości 100%.