Jak dotrzeć do naszego zespołu?

Nie ma nic prostszego niż skontaktowanie się z nami. Wystarczy wypełnić formularz na stronie kontaktowej.

Jak mogę zapłacić za zakup praw jazdy na tej stronie?

Płatności można dokonać na wiele sposobów. Klientowi oferowane są różne metody płatności i od niego zależy wybór najodpowiedniejszej w zależności od jego miejsca zamieszkania, udogodnień, a także poziomu anonimowości, jakiego pragnie w transakcji. Niektórzy klienci wolą płacić za pomocą Bitcoin lub płatności online Western Union.

Ile tutaj kosztuje prawo jazdy?

Wszystko, co musisz zrobić, to zacząć od 850 euro, aby kupić licencję na tej stronie. W przypadku zamówień wielokrotnych i dla niektórych klas licencji ceny mogą być znacznie wyższe.

Jakie kategorie praw jazdy są dostępne na tej stronie?

Tutaj znajdziesz wszystkie klasy prawa jazdy, jakie chcesz. Przeczytaj nasz artykuł na temat kursów prawa jazdy w Polsce.

Czy zakupiona licencja jest zarejestrowana?

Tak, oczywiście, wszystkie prawa jazdy, które oferujemy na tej stronie, niezależnie od ich kategorii, są zarejestrowane w bazach danych włoskiego rządu, zarówno poprzez nasze istniejące kontakty, jak i poprzez naszych hakerów, którzy mają pełny dostęp do baz danych, w których są zarejestrowane prawa jazdy. Jest to zgodne z polityką systemu.

Jak zdobyć płatne prawo jazdy?

Zazwyczaj wysyłamy dokumenty do naszych klientów za pośrednictwem wybranej przez nas firmy spedycyjnej. Zwykle korzystamy z usług DHL i innych dyskretnych usług wysyłkowych.